שלטים למשרד

שלטים
שלטים למשרד 15 פבר 2017

המהות של שלטים היא הרבה מעבר לפיסת פח או אלומיניום עם אותיות. אמנם אנו לוקחים את השלטים כדבר מובן מאליו מרוב שהתרגלנו אליהם, אך זו בדיוק הסיבה מדוע הם כה חשובים. לשלטים יש יכולת להשפיע על כל לקוח ברמה תת הכרתית, לשדר לו מסר שיווקי אשר במידה וייקלט כראוי הוא עשוי להוביל את הלקוח לרכישת מוצרי החברה או לפחות לגרום לו להיכנס אל החנות. עיצוב השלט, גודלו ומיקומו עשויים להבליט אותו מעל המתחרים ולעזור לציבור המתלבט להחליט לאן ללכת. זו הסיבה שבעלי עסק רבים משקיעים הון ומאמץ רב בניסיון למצוא את השלט הנכון ביותר עבורם.

שלטים למשרדים ועסקים

שלטים למשרדים ועסקים

את הבחירה הנכונה יש לעשות תוך התייעצות עם איש מקצוע. מומחה לשילוט יוכל לייעץ בנוגע למיקום השלט, הצבעים אותם הוא יכיל, הדרך הנכונה לשילוב הלוגו של העסק וכדומה. לדברים הללו תהיה השפעה מכרעת בנוגע לכמות הלקוחות אשר תבחר להיכנס לחנות. שלט קטן מדי או כזה שלא נראה למרחק עשוי לפספס את המטרה שלו. כשאנו מדברים על שלטים, לא מדובר רק בשלטים העומדים מעל הכניסה לחנות. השלטים יכולים להיות גם :

  • אותיות בנויות ללא תאורה או עם תאורה
  • שילוט צורני מואר או לא מואר
  • שילוט פנים
  • שילוט הכוונה
  • ארגזי תאורה
  • שלטים עם חיתוך אותיות בחיתוך לייזר או CNC

מחדשים את העסק עם "סקיצה עיצובים"

"סקיצה עיצובים ומערכות שילוט" מספקים כבר שנים ארוכות פתרונות שילוט מתקדמים לכל עסק. השלטים מעוצבים בקפידה בהתאם לבקשת הלקוח ובהתאם לצורכי העסק. תוכלו להתייעץ איתנו בנוגע לסוג השלט שאתם זקוקים לו, גודלו מיקומו. יחד נבחר באפשרות הטובה ביותר אשר תזניק לך את העסק.

אנו מעניקים שירות בכל הארץ ושמים דגש על חווית לקוח, אמינות ומקצועיות.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני