שילוט פנים

אותיות אלומינום
שילוט פנים 14 פבר 2017

תפקידו של שילוט פנים במרבית המקרים הוא לספק אינפורמציה. אינפורמציה זו יכולה לבטא אם שם המשרד אליו נכנסת, את בעל התפקיד שנמצא בחדר, את הקומה בה אתם נמצאים את הכיוון שיש ללכת אליו במטרה למצוא את מבוקשכם. שלטי פנים אחרים יכולים להכין אינפורמציה בנוגע לתורמים של בית החולים, שמות לעילוי נשמות בבית הכנסת או פירוט לגבי מיצג במוזיאון. שלטי הפנים יכולים להגיע במגוון צורות וחומרים כמו זהב, כסף, פח, חריטת אלומיניום, אותיות תלת מימד ועוד. כל סוג שלט וכל חומר משדר לצופה בו משהו אחר, לכן יש לדעת כיצד להתאים נכונה את השלט לצרכים שלכם.

שילוט פנים – כיצד לבחור? 

שילוט פנים

כל אחד יכול להכין שלט פשוט, אך הכנת שלט איכותי היא אמנות של ממש. זהו מקצוע לכל דבר אשר יש לצבור בו ניסיון רב, הן מבחינת השימוש בחומרים השונים והן מבחינת עיצוב השלט. תמיד תוכלו להיעזר בעצותיו של מעצב או מומחה לשיווק אך לא תמיד הם יוכלו לייעץ כיצד להציב וכיצד להאיר את השלט.

המומחים של "סקיצה – עיצובים ומערכות שילוט" ישמחו להעניק לכם את הייעוץ הטוב והנכון ביותר עבורכם. מיקומו של השלט, גודלו פיזור האור מאחוריו ישפיעו רבות על התוצאות שמביא השלט – בעיקר כאשר מדובר בשלט פרסומי או שלט השייך לבית העסק.

אמנות השילוט

"סקיצה" מייצרים שלטים כבר מעל 3 עשורים. תחילת הדרך הייתה אי שם בשנת 1987 ומאז פשוט לא ניתן לעצור. אלפי לקוחות מרוצים יודעים כי השלטים הנעשים על ידינו הם ברמה הגבוהה ביותר ונעשים בצבעים דו-רכיביים אשר מעניקים מראה חי לשלט, כמו גם עמידות רבת שנים.

אנו מכינים את כל סוגי השלטים, הכל משלטי לד, חריטות, שלטי הנצחה, שלטי זכוכית למשרדים, שילוט חוצות לקמפיינים ועוד עשרות סוגים אחרים. את כל אלה נכין במהירות ומקצועיות המאפיינים את כל העבודות שלנו. ההתקנות ייעשו בליווי מהנדס בניה ומהנדס חשמל. פנו כעת לסקיצה ובואו להכיר מקרוב את אמנות השילוט.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני