אותיות אלומיניום

אותיות אלומיניום
אותיות אלומיניום 13 פבר 2017

כיום ניתן למצוא אינספור חומרים מהם אפשר להרכיב שלטים, סוגי מתכות שונים כמו זהב, כסף, אלומיניום ונחושת כמו גם חומרים אחרים כמו נירוסטה, פליז, עץ ועוד. מומחה לשילוט יוכל לחתוך אותיות אלומיניום או אותיות נחושת לצורך יצירת שלט בולט עם אותיות חתוכות. המראה של אותיות חתוכות הוא מעניין ומרענן, נותן אפקט תלת ממדי משום שניתן לתלות אותן במרחק מסוים מהקיר ומשדר קדמה ורוח רעננה בעסק. אותיות מסוג זה מתאים לעסקים קטנים וגדולים כאחד, כאשר השקעה בשלט מסוג זה וודאי תמשוך את תשומת לב הלקוחות.

אותיות אלומיניום חתוכות אותיות אלומיניום

יש 3 דברים פופולריות בהן ניתן לתלות אותיות אלומיניום חתוכות:

• הרכבה נסתרת – האותיות הן חלק מהקיר כחלק משכבת הקיר
• הרכבה עליונה – האותיות מורכבות על הקיר עצמו ובצמוד אליו, בתור שכבה נפרדת
• הרכבה מרוחקת – האותיות מורכבות במרחק כמה סנטימטרים מן הקיר
האותיות יכולות להיות חתוכות ממגוון חומרים ובמגוון גדלים, כמו גם חתוכות בעיצוב מיוחד כמו הלוגו של העסק. את כל השירותים הללו תוכלו לקבל מ"סקיצה – עיצוב ומערכות שילוט" אשר מתמחים בעיצוב שלטים לכל סוגי העסקים. כאן תוכלו למצוא שלטי חוצות, שלטי תלת מימד, שלטים מוארים בתאורת לד וניאון, שלטי זכוכית ואלומיניום, שלטי הנצחה, ארגזי תאורה, קופסאות מוארות חרוטות בנגטיב ועוד. אנו מתמחים גם בטכנולוגיות חיתוך מתקדמות אשר יאפשרו לנו ליצור עבורכם חיתוך אותיות אלומיניום מושלם ובהתאמה אישית לבית העסק.

סקיצה מאלומיניום

החל משנת 1986 המומחים של "סקיצה" צוברים ניסיון בהכנת שלטים מכל הסוגים והמינים. ניסיון זה בא לידי ביטוי בכל פעם מחדש באיכות העבודה שלנו. אנו מבצעים בקרת איכות על כל שלט ותמיד מעודכנים בכל הטכנולוגיות החדשות בענף. השלטים שלנו עשויים מצבע דו רכיבי אשר מעניק להם מראה חי יותר ועמידות רבה יותר.
אם החלטתם להרשים את הלקוחות עם שלט חדש מאותיות אלומיניום, אם ברצונכם לשפץ את חזית החנות עם שלט ניאון שובה עין או שעברתם למשרד חדש ואתם רוצים שלט זכוכית מרשים עם שמכם עליו – צרו איתנו קשר כעת.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני